Hledáte ilustrátora?

PORADÍME ILUSTRÁTORA
Hledáš ilustrátora pro vlastní projekt?

Ať už jsi jednotlivec s vlastním nápadem nebo agentura, rádi pomůžeme vymyslet vhodného výtvarníka. Pošleme reference a kontakty podle tvého zadání. Dál už to bude jen na tobě, nemůžeme garantovat, jestli se nakonec s ilustrátorem domluvíte na provedení zakázky.

Ale zase poradíme zdarma a rádi, výměnou za označení našeho spolku v tvém projektu.

SPOLUPRÁCE
Hledáš full service vedení zakázky?

Jsme zkušení jak v dramaturgickém vedení projektů, tak v produkčním přístupu. Profesionální ilustrátorka a produkční je solidní kombinace.

Pokud máš jen vizi, ale nechceš se starat o finance, termíny a kvalitu, bude nás to bavit za tebe.

Co si rozmyslet, když chceš pracovat s ilustrátorem?

1) Jaká je tvoje výtvarná představa?

Máš už v hlavě nějakou představu? Jestli jo, je potřeba jí dát prostor a netvářit se, že můžeš dát výtvarníkovi “volnou ruku”. Ušetříš čas sobě i jemu. Sesbírej vlastní nákresy, obrázky co se ti líbily na internetu, nápady z Pinterestu a poděl se.

2) Kolik můžeš zaplatit?

Každý pracuje za trochu jiné ceny a každý projekt vyžaduje různé ocenění. Můžeme pomoct ujasnit si, kolik by bylo fajn za zakázku zaplatit, nebo odhadnout, jestli je tvůj projekt práce spíš pro studenta budujícího si portfolio, nebo pro profíka. 

3) Kdy potřebuješ mít hotovo?

Tušíme, kolik času různá zadání mohou zabrat a zároveň dokážeme odhadnout časovou náročnost technik jednotlivých ilustrátorů. 

Spolupracujeme

LUSTR 4 – Organizačně a dramaturgicky jsme zaštítili čtvrtý ročník festivalu současné autorské ilustrace LUSTR v roce 2017.
www.lustrfestival.cz

Nový prostor – Doporučujeme ilustrátory do časopisu Nový prostor.
www.novyprostor.cz

CZECHDESIGN – Naše články ze světa ilustrace přebírá organizace CZECHDESIGN, která je uveřejňuje na svém webu.
www.czechdesign.cz

X